Állásajánlat – PyroGroup Technology Kft.

Állásajánlat – Elekroműszerész, elektrotechnikus

Nagymúltú gyógyszeripari kutatással és analitikai műszer rendszerek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi vállalat elektroműszerészt vagy elektrotechnikust keres.

A leendő munkatárs feladatai:

  1. SMD alkatrészek beültetése, forrasztása
  2. Finommechanikai szerelés
  3. Készülékek összeszerelése, elektromos tesztelése
  4. Meghibásodott elekronikai eszközök hibakeresése, javítása

A jelöltel szemben támasztott követelmények:

  1. Megfelelő szakmai végzettség (elektroműszerész, elektrotechnikus)
  2. Megfelelő gyakorlati jártasság
  3. Kapcsolási rajzok, alkatrészek ismerete
  4. Pontos, megbízható munkavégzés
  5. Írott műveleti eljárások értelmezése, követése, betartása
  6. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)

Előny:

  1. Megbízható számítástechnikai ismeretek
  2. Angol nyelvismeret (írott dokumentumok megértése)
  3. Electronikai CAD programok készségszintű használata (pl. Altium)

Amit kínálunk:

  1. Versenyképes kompenzáció
  2. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  3. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

Munkavégzés helye: Szeged

Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyve szerint

Munkaszerződés időtartama: határozatlan – 3 hónap próbaidő

Foglalkoztatás napi időtartama: 8 óra

A szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket az  info@pyrobutton.hu e-mail címre várjuk.

PyroGroup Technology Kft.

6726 Szeged, Fürj u. 92/B

Tel.: 62/551-760     Fax: 62/551-769    e-mail: pyrogroup@pyrobutton.com