Helyettesítések

December 10. (hétfő)

Török-Palágyi Krisztina

2.óra          9.b              elmarad

3.óra          10.c            Dr Izbékiné Gyenis Ildikó  (216.)

4.óra          12.b            Czifra Dóra (119.)

5.óra          11.b            Kádár András (222.)              

6.óra          11.d            Cs. Szabó Erika (112.)

 

Gyekiczki Balázs

5-6-7.óra    12.b            Arany Erika, Siklósi Zsófia összevon

 

Halmágyi Andrea

2.óra          10.b            elmarad

5.óra          12.a            Varjasiné Balla Edit

 

Nagy Mihály

2-3.óra       11.d            megtartja

4-5-6.óra    5/13.i          megtartja

7-8.óra       10.d            elmarad      

 

Lautner-Deák Krisztina

2.óra          9.b              elmarad

4.óra          12.d            Czifra Dóra (119.)

5.óra          11.bc          Kádár András (222.)

6.óra          11.d            Cs. Szabó Erika (112.)

8-9.óra       11.b            elmarad

 

Dobó Anita

1.óra          11.c            elmarad

3.óra          12.c            Dr Izbékiné Gyenis Ildikó (Díszterem)      

4.óra          12.c            Czifra Dóra (Díszterem)

5.óra          11.bc          Kádár András (222.)

6.óra          9.c              Kottner Viktória (114.)

7-8.óra       9.c              elmarad

 

December 11. (kedd)

Török-Palágyi Krisztina

3-4.óra       11.b            elmarad      

6.óra          10.c            Beszédes Koppány (119.)

 

Halmágyi Andrea

3.óra          10.b            Juhász László (222.)

5.óra          12.a            Simon Ferenc (222.)

6.óra          10.b            elmarad

7.óra          10.b            elmarad

 

Nagy Mihály

2.óra          5/13.i          elmarad

3-4.óra       9.d              Karasz Endre, Lengyel János összevon     

5.óra 5/13.i elmarad

6.óra 5/13.i Csiszár Zoltán (3.óra helyett, 211.)

7.óra 5/13.i Bozó Péter (9.óra helyett)                

 

Vida Gellért

4.óra          5/13.i          elmarad

7.óra          5/13.a         elmarad

 

Lautner-Deák Krisztina

1.óra          12.a            elmarad

2.óra          11.b            elmarad

3-4.óra       11.bc          11.b-nek elmarad, 11.c-nek Kálmán László

 

 

Dobó Anita

3-4.óra       11.bc          11.b-nek elmarad, 11.c-nek Kálmán László

5.óra          11.c            SimonFerenc (222.)

6.óra          11.c            Kovács János (7.óra helyett)

7.óra          9.c              Udvardi Adrienn (114.)