Versenyeredmények

A 2010/2011-es tanév eredményei

Szeged Ifjú Tehetsége kitüntetésben részesült Borsi Ferenc az Országos Műszaki Tanulmányi Versenyen  2010- ben elért 1. helyezéséért.

Felkészítő tanára, Kószó Róbert tanár úr Szeged Ifjú Tehetségéért kitüntetésben részesült.

A 2010/2011. tanév eredményei

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny (OMTV)
Gépészeti szakmacsoport

  • Herczeg Péter, 14.a – 1. hely
  • Rácz Ernő, 14.a – 11. hely
  • Miskolczi István, 14.a – 12. hely

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV)
Fizika

  • Dér László, 12.d – 21. hely

Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye (SZÉTV)
Informatika szakmacsoport

  • Fodor Ádám, 12.b – 30. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

  • Zsolnai Kamilla, 10.b – megyei 1. hely, országos 18. hely
  • Galgóczki Ádám, 11.d – megyei 3. hely, országos 18. hely
  • Ujvári Péter, 12.d – megyei 3. hely, országos 56. hely
  • Bacsó Róbert, 12.d – megyei 4. hely országos 65. hely

Mikola Sándor Országos Fizikaverseny

  • Garai Gábor, 10.d – 3. hely

Implom József Helyesírási Verseny regionális forduló

  • Tary Tamás, 9.d – 3. hely

„Játsszunk fizikát” kísérletes versenyen

  • Tari Balázs, 12.d – kiemelt dicséretben részesült
  • Virág Dominik, 9.d – dicséretben részesült

Teremíjász IFAA Európa-bajnokságon aranyérmet szerzett,
országos bajnok lett

  • Banda Árpád, 9.d

Magyar Evezős Országos Bajnokságon nyolcas hajóegységben

  • Furák Bálint, 10.a – 2. hely

Öbölkupa évadzáró verseny

  • Furák Bálint, 10.a – 1. hely

Szóval? Országos Vitaverseny dél-alföldi regionális döntőjében
iskolánk csapata:

  • Simon Gábor, 10.d
  • Márki Roland, 11.a
  • Takács András, 11.a
  • Radics Péter, 12.b

A csapat 3. helyezést ért el.

Kreatív és Üzleti Gondolkodás Verseny országos döntőjében,
iskolánk csapata:

  • Bálint Ahmed, 14.a
  • Csóré László, 14.a
  • Farkas Miklós, 14.a
  • Méreg János, 14.a
  • Zákány Lajos, 14.a
  • Ződi Adrián, 14.a

A csapat dicséretben részesült.

“Szivárványhíd” országos műveltségi versenyen,
iskolánk csapata:

  • Schröffel Annamária, 10.b
  • Mihályi Dávid Gergő, 10.b
  • Szeles Balázs, 10.b

A csapat I. helyezést ért el.

Országos Rögbi Diákolimpia döntőjében
iskolánk csapata:

  • Márki Roland, 11.a
  • Benkő Bence, 11.a
  • Baranyi Bence József, 12.d
  • Juhász Máté, 1/9.g

A csapat II. helyezést ért el.

A Szeged Napi Sárkányhajó Versenyen iskolánk capata I. helyezést ért el.

Gratulálunk az eredményes diákoknak és felkészítő tanáraiknak!