Osztályok

szakgimnázium 2019-2020.        
ssz osztály  létszám  osztályfőnök ágazat/szakma1 ágazat/szakma2
1. 9.a 33 Dr. Tolnainé Kern Gabriella Gépész
Gyártósori gépész
17 Gépész
Villamosberendezés szerelő és üzemeltető
16
2. 9.b 31 Bányai Ildikó Mária Informatika 31    
3. 9.c 30 Siklósi Zsófia Enikő Informatika 30    
4. 9.d 32 Kottner Viktória Villamosipar és elektronika
Villamosberendezés szerelő és üzemeltető
22 Gépész
Villamosberendezés szerelő és üzemeltető
10
5. 10.a 30 Varjasiné Balla Edit Gépész
Gyártósori gépész
13 Informatika 17
6. 10.b 32 Hűséné Zsédely Ibolya Informatika 32    
7. 10.c 20 Orbán Anita Gépész
Villamosberendezés szerelő és üzemeltető
20    
8. 10.d 30 Mitykó Csaba Villamosipar és elektronika
PLC programozó
17 Villamosipar és elektronika
Villamosberendezés szerelő és üzemeltető
13
9. 11.a 26 Horváth László Gépész
Gyártósori gépész
26    
10. 11.b 24 Halmágyi Andrea Informatika 24    
11. 11.c 15 Török-Palágyi Krisztina Gépész
Villamosberendezés szerelő és üzemeltető
15    
12. 11.d 27 Csiszár Zoltán Villamosipar és elektronika
PLC programozó
17 Villamosipar és elektronika
Villamosberendezés szerelő és üzemeltető
10
13. 12.a 29 Szabóné Tésits Anett Gépész
Gyártósori gépész
29    
14. 12.b 33 Lautner-Deák Krisztina Informatika 33    
15. 12.c 30 Dobó Anita Gépész
Gyártósori gépész
17 Gépész
Villamosberendezés szerelő és üzemeltető
13
16. 12.d 22 Lengyel János Villamosipar és elektronika
Villamosberendezés szerelő és üzemeltető
22    
17. 5/13.ai 33 Szemenyei Béla András Automatikai technikus 18 Műszaki informatikus 15
18. 5/13.g 26 Bullás Sándor Gépgyártástechnológiai technikus 26    
19. 1/13.cg 24 Berczik Andrea CAD-CAM informatikus 11 Gépgyártástechnológiai technikus 13
20. 2/14.cm 30 Hőrits László Miklós Mechatronikai technikus 19 CAD-CAM informatikus  
           
szakközépiskola 2019-2020.        
ssz osztály  létszám  osztályfőnök szakma1/fő   szakma2/fő  
1. 3/13.cnc 17 Szekeres Zsolt CNC gépkezelő 17    
           
felnőttoktatás 2019-2020.        
ssz osztály létszám  osztályfőnök szakma1/fő   szakma2/fő  
1. .1/13.cge 22 Gyekiczki Balázs CAD-CAM informatikus 15 Gépgyártástechnológiai technikus 7
2. .2/14.cae 24 Cs. Szabó Erika CAD-CAM informatikus 14 Automatikai technikus 10
3. .ksz/12.e 8 Egri Gábor Gépi forgácsoló 8