Tanórán kívüli foglalkozások osztályok szerint

szaktanár osztály foglalkozás megnevezése terem időpont
Berczik Andrea 10,11,13 évf. hálózati ismeretek korrepetálás A19 Szerrda 9. óra
Berczik Andrea 10,11,13 évf. hálózati ismeretek korrepetálás A13 Csütörtök 9. óra
Szabóné Tésits Anett 10. a matematika korrepetálás 302 csütörtök 1. óra
dr. Izbékiné Gyenis Ildikó 10. a,c matematika korrepetálás 305 kedd 8. óra
Tolnainé Kern Gabriella 10. b matematika korrepetálás 306 “A” hét csütörtök 8. óra
Berecz Zoltán 10.c, 12.c, 14.c, 14.g, 14.e Gépész szakkör d216 Csütörtök 15:00 – 16:30
Horváth László 10.d matematika korrepetálás szerda 1.óra
Varjasiné Balla Edit 10.d matematika korrepetálás 307  péntek 1. óra
Karasz Endre 11.-12. évfolyam Elektronika szakkör 252 és újCAD Hétfő 15:00 – 17:00
Bányai Ildikó Mária 12.b Magyar nyelv és irodalom: érettségi felkészítés 102 szerda 1. óra
Cs. Szabó Erika 12.b Angol érettségi felkészítés 118 szerda 1.óra
Tolnainé Kern Gabriella 12.b matematika érettségi felkészítés 306 csütörtök 8.óra
Tolnainé Kern Gabriella 12.c matematika korrepetálás 306 csütörtök 9. óra
Karasz Endre 12.b, c Hálózati ismeretek A19 Péntek 13:55 – 14:40
dr. Izbékiné Gyenis Ildikó 12.c,d matematika érettségi felkészítés 305 hétfő 1. óra
Varjasiné Balla Edit 12.d matematika érettségi felkészítés 307 hétfő 1. óra
Varjasiné Balla Edit 12.d fizika érettségi felkészítés 307 péntek 7. óra
Bányai Ildikó Mária 12.d; 9-12. évf. Történelem érettségi felkészítés; versenyfelkészítés; korrepetálás 102 hétfő 8. óra
Szemenyei Béla 14.a, 13. a. 13.m, 14.m Pneumatika versenyfelkészítés és korrepetálás A02 Kedd 15:00 – 16:30
Ábrahám Károly 14.g Versenyfelkészítés és korrepetálás Csütörtök 14:30 – 16:00
Hőrits László 2/14 m és 5/13m Vizsgafelkészítés Péntek 7:20 – 9:00
Kószó Róbert 2/14.c Edgecam versenyfelkészítés CAM A hét csütörtök 15:00 – 16:00
Kószó Róbert 3/13.r CNC gépkezelő versenyfelkészítés CAM A hét szerda 15:00-16:30
Nagy Mihály 5/13i Műszaki dokumentáció korrepetálás és NYÁK-tervező versenyfelkészítés Szerda 14:40 – 16:10
Horváth László 9.a matematika korrepetálás hétfő 7.óra
Halmágyi Andrea 9.b matematika korrepetálás kedd 1.óra
Halmágyi Andrea 9.b ECDL felkészítés hétfő 7. óra
Orbán Anita 9.c matematika korrepetálás 306  péntek 1. óra
Csiszár Zoltán 9.d Elektrotechnika Szerda 15:00 – 16:00
dr. Izbékiné Gyenis Ildikó 9.d matematika korrepetálás 305 csütörtök 1. óra
Vargáné Szőke Márta 9.d matematika korrepetálás 222  péntek 7. óra
Gergelyné Bodó Mária 9-12. évf. Magyar és történelem versenyfelkészítés, korrepetálás, körök 216 kedd 9. óra
Kottner Viktória 9-12. évf. Magyar: korrepetálás, versenyfelkészítés 115 hétfő, 8. óra; szerda, 8. óra
Klajkó Leonóra 9-12.évf Német: korrepetálás, érettségi felkészítés 304 szerda 9.óra
Török-Palágyi Krisztina 9-12.évf Angol: korrepetálás, érettségi felkészítés 119 hétfő 9.óra
Bálintné Gál Renáta német korrepetálás szerda 8. óra
Bullás Sándor Gépi forgácsoló versenyfelkészítés igény szerint
Dobó Anita Angol: korrepetálás, nyelvvizsgafelkészítés, emelt angol hétfő 8-9.óra
Kálmán László angol korrepetálás kedd 9.óra
Lautner-Deák Krisztina angol korrepetálás csütörtök 1. óra
Tóth Zita hálózati ismeretek korrepetálás csütörtök 8.óra
Udvardi Adrienn Angol: korrepetálás szerda 8. óra