Tanórán kívüli foglalkozások osztályok szerint

Tanár Időpont Foglalkozás
Kádár András Norbert Kedd 13:55-14:40 1/13m, 10d gy3,12d gy2: elektronika korrepetálás
Klajkó Leonóra csütörtök 14.45-15.30 10. a,b,c,d német korrepetálás
Nagy Mihály H, K, Sz: 7.20-8.05 10.d,/11.d elektronika korrepetálás
Egyetemista Péntek 2.óra 11.a matematika korrepetálás
Simon Ferenc Szerda 14:45-16:45 11.c korrepetálás
Turzoi Iolanda hétfő 9.óra 12.a
Kálmán László Sz, Cs, P 7.20-8.00 12.a és b, 10.b, 9.a – korrepetálás
Egyetemista Szerda 1.óra 12.b matematika korrepetálás
Viszmeg József Ervin hétfő 1.óra 12.bd-ből
Beszédes Péter Koppány Kedd 13:15-14:00 2/14 C vizsgafelkészítés
Hőrits László Miklós Kedd- 14.45-16.00 2/14 m vizsgafelkészítő
Kószó Róbert csütörtök 13:55-14:40 2/14.c.m cadcam vizsgafelkészítés
Raics Róbert csütörtök 14:50-17:25 2/14.c.m cadcam; 3/13.r
Gál Csaba csütörtök 10-11.óra 2/14.mech
Ábrahám Károly Gábor Péntek 8:15-9:00 5/13 G. OSZTV felkészítés
Lengyel János Hétfő 14.45-16.15 5/13.ai vizsgafelkészítés
Madarász András János szerdán 13.55-17.35-B héten 5/13a Pneumatika szerelés korrepetálás
Szemenyei Béla András kedd 14.45-15.30 5/13a vizsgafelkészítés
Vida Gellért csütörtök14:45-16:00 5/13minf. korrepetálás
Egyetemista Szerda 1.óra 9.c matematika korrepetálás
Mitykó Csaba Szerda 1.óra 9.d elektrotechnika korrepetálás
Siklósi Zsófia Enikő hétfő 14:50-16:35 9/c matematika korrepetálás
Arany Erika hétfő  7:20-8:05 9b, kedd 7:20-8:05 10c 9b, 10c informatika korrepetálás-Ecdl felkészítés
Urbán Éva Izabella hétfő 6-7-8. óra, szerda 7-8.óra BTMN fejlesztő óra
Bicskei Róbert csütörtök 9-10.óra Elektronika, emelt szint
Bálintné Gál Renáta kedd 8-9.óra, szerda 8-9. Fejlesztő foglalkozás SNI tanulóknak
Juhász László Csütörtök 16:50-17:35 ksz/12. marás, 2/14.e. tach.gy.korrepetálás
Golhovics György csütörtök 15:30-16:30 Mechatronika foglalkozás 9.c
Berecz Zoltán Árpád Hétfő 14:10-14:55 és Szerda 14:45-16:15 SolidEdge H:11.c és 13.g, Szerda: 12.a és 12.c
Karasz Endre Sz 8-9-10.óra szakkör: 9d/10d/11d/12d elektronika
Gyekiczki Balázs kedd 15:00-16:30 verseny felkészítés