Tanórán kívüli foglalkozások tanárok szerint

szaktanár osztály foglalkozás megnevezése terem időpont
Ábrahám Károly 14.g Versenyfelkészítés és korrepetálás Csütörtök 14:30 – 16:00
Bálintné Gál Renáta német korrepetálás szerda 8. óra
Bányai Ildikó Mária 12.b Magyar nyelv és irodalom: érettségi felkészítés 102 szerda 1. óra
Bányai Ildikó Mária 12.d; 9-12. évf. Történelem érettségi felkészítés; versenyfelkészítés; korrepetálás 102 hétfő 8. óra
Berczik Andrea 10,11,13 évf. hálózati ismeretek korrepetálás A19 Szerrda 9. óra
Berczik Andrea 10,11,13 évf. hálózati ismeretek korrepetálás A13 Csütörtök 9. óra
Berecz Zoltán 10.c, 12.c, 14.c, 14.g, 14.e Gépész szakkör d216 Csütörtök 15:00 – 16:30
Bullás Sándor Gépi forgácsoló versenyfelkészítés igény szerint
Cs. Szabó Erika 12.b Angol érettségi felkészítés 118 szerda 1.óra
Csiszár Zoltán 9.d Elektrotechnika Szerda 15:00 – 16:00
Dobó Anita Angol: korrepetálás, nyelvvizsgafelkészítés, emelt angol hétfő 8-9.óra
dr. Izbékiné Gyenis Ildikó 9.d matematika korrepetálás 305 csütörtök 1. óra
dr. Izbékiné Gyenis Ildikó 10. a,c matematika korrepetálás 305 kedd 8. óra
dr. Izbékiné Gyenis Ildikó 12.c,d matematika érettségi felkészítés 305 hétfő 1. óra
Gergelyné Bodó Mária 9-12. évf. Magyar és történelem versenyfelkészítés, korrepetálás, körök 216 kedd 9. óra
Halmágyi Andrea 9.b matematika korrepetálás kedd 1.óra
Halmágyi Andrea 9.b ECDL felkészítés hétfő 7. óra
Hőrits László 2/14 m és 5/13m Vizsgafelkészítés Péntek 7:20 – 9:00
Horváth László 9.a matematika korrepetálás hétfő 7.óra
Horváth László 10.d matematika korrepetálás szerda 1.óra
Kálmán László angol korrepetálás kedd 9.óra
Karasz Endre 11.-12. évfolyam Elektronika szakkör 252 és újCAD Hétfő 15:00 – 17:00
Karasz Endre 12.b, c Hálózati ismeretek A19 Péntek 13:55 – 14:40
Klajkó Leonóra 9-12.évf Német: korrepetálás, érettségi felkészítés 304 szerda 9.óra
Kószó Róbert 3/13.r CNC gépkezelő versenyfelkészítés CAM A hét szerda 15:00-16:30
Kószó Róbert 2/14.c Edgecam versenyfelkészítés CAM A hét csütörtök 15:00 – 16:00
Kottner Viktória 9-12. évf. Magyar: korrepetálás, versenyfelkészítés 115 hétfő, 8. óra; szerda, 8. óra
Lautner-Deák Krisztina angol korrepetálás csütörtök 1. óra
Nagy Mihály 5/13i Műszaki dokumentáció korrepetálás és NYÁK-tervező versenyfelkészítés Szerda 14:40 – 16:10
Orbán Anita 9.c matematika korrepetálás 306  péntek 1. óra
Szabóné Tésits Anett 10. a matematika korrepetálás 302 csütörtök 1. óra
Szemenyei Béla 14.a, 13. a. 13.m, 14.m Pneumatika versenyfelkészítés és korrepetálás A02 Kedd 15:00 – 16:30
Tolnainé Kern Gabriella 12. c matematika korrepetálás 306 csütörtök 9. óra
Tolnainé Kern Gabriella 12.b matematika érettségi felkészítés 306 csütörtök 8.óra
Török-Palágyi Krisztina 9-12.évf Angol: korrepetálás, érettségi felkészítés 119 hétfő 9.óra
Tóth Zita hálózati ismeretek korrepetálás csütörtök 8.óra
Udvardi Adrienn Angol: korrepetálás szerda 8. óra
Vargáné Szőke Márta 9.d matematika korrepetálás 222  péntek 7. óra
Varjasiné Balla Edit 10.d matematika korrepetálás 307  péntek 1. óra
Varjasiné Balla Edit 12.d matematika érettségi felkészítés 307 hétfő 1. óra
Varjasiné Balla Edit 12.d fizika érettségi felkészítés 307 péntek 7. óra