Tantestület

Név e-mail cím Szaktárgyak
Arany Erika aranye@dm.sziszszi.hu informatika
Ábrahám Károly abrahamk@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Balázs Milán József bmilan@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Bálintné Gál Renáta GalR@sziszszi.hu német nyelv
Bányai Ildikó obildiko@dm.sziszszi.hu magyar nyelv és irodalom, történelem, médiaismeret
Beszédes Péter Koppány beszedesk@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Berczik Andrea berczik.andrea@dm.sziszszi.hu informatika
Berecz Richárd bereczrichard@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Bernát Péter Koppány bernatpeter@dm.sziszszi.hu testnevelés
Bicskei Róbert bicskeir@dm.sziszszi.hu villamos műszaki tárgyak
Bíró Dániel Gábor biro.daniel@dm.sziszszi.hu villamos műszaki tárgyak
Blatt Attila blatta@dm.sziszszi.hu informatika
Blatt-Bogdány Csilla Petra csbogdany@dm.sziszszi.hu földrajz, projektirányítás
Bullás Sándor bullas@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Cs. Szabó Erika csszaboe@dm.sziszszi.hu angol, gazdasági ismeretek
Csiszár Zoltán csiszar.zoltan@dm.sziszszi.hu műszaki tárgyak
Csizmár István csizmari@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Dandé Zsuzsanna dande@dm.sziszszi.hu angol, magyar nyelv és irodalom
Dékány Péter dekanypeter@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Dobó Anita doboanita@dm.sziszszi.hu angol nyelv, magyar nyelv és irodalom,
Dobó Lajos ldobo@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
 Dr. Izbékiné Gyenis  Ildikó gyenisildiko@dm.sziszszi.hu  matematika, fizika
Faragó Sándor sfarago@dm.sziszszi.hu műszaki tárgyak
Horváth László lhorvath@dm.sziszszi.hu matematika, fizika
Hőrits László Miklós lhorits@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Hűséné Zsédely Iboly zseibo@dm.sziszszi.hu informatika
Juhász László juhaszl@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Kálmán László kalmanlaszlo@dm.sziszszi.hu angol nyelv
Karasz Endre karasze@dm.sziszszi.hu villamos műszaki tárgyak
Kis Zoltán kissz@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Kiss András kissandras@dm.sziszszi.hu testnevelés
Klajkó Leonóra kleon@dm.sziszszi.hu német
Kószó Róbert rkoszo@dm.sziszszi.hu műszaki tárgyak
Kottner Viktória kottner@dm.sziszszi.hu magyar nyelv és irodalom
Kovács János kovacs.janos@dm.sziszszi.hu testnevelés
Lautner-Deák Krisztina krideak@dm.sziszszi.hu angol, magyar nyelv és irodalom
Lengyel János lengyel.janos@dm.sziszszi.hu villamos műszaki tárgyak
Madarász András madarasza@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Mitykó Csaba mitykocs@dm.sziszszi.hu villamos műszaki tárgyak
Mónok Mária monokm@dm.sziszszi.hu magyar nyelv és irodalom, történelem
Nagy Mihály nagymisi@dm.sziszszi.hu villamos műszaki tárgyak
Németh Géza nemethg@dm.sziszszi.hu villamos műszaki tárgyak
Orbán Anita orbani@dm.sziszszi.hu matematika, fizika
Oroszi Hedvig oroszih@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Ország Márton orszaghm@dm.sziszszi.hu testnevelés
Pappné Pap Szilvia pappnepsz@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Pontetné Szemők Erzsébet pszemoke@dm.sziszszi.hu angol, magyar nyelv és irodalom
Raics Róbert raicsr@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Ruszinszki Gábor ruzsinszkig@dm.sziszszi.hu villamos műszaki tárgyak
Siklósi Zsófia Enikő siklosi@dm.sziszszi.hu matematika, informatika
Szabóné Tésits Anett Ilona sztanett@dm.sziszszi.hu matematika, kémia
Szalai Dávid szalaid@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Szemenyei Béla szemenyei.bela@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Szoboszlai-Boros Adrienn boros@dm.sziszszi.hu matematika, informatika, marketing ismeretek, projektirányítása
Szőkéné Halmágyi Andrea szha@dm.sziszszi.hu matematika, kémia, informatika
Takács Éva takacs.eva@sziszszi.hu Rajz és vizuális kultúra
Tanács Szabolcs sztanacs@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Tischner Szilvia Zita tischnerz@dm.sziszszi.hu informatika
Dr. Tolnainé Kern Gabriella kern.gabriella@dm.sziszszi.hu matematika, fizika
Török-Palágyi Krisztina palagyi.krisztina@dm.sziszszi.hu angol nyelv
Turzoi Iolanda turzoii@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Udvardi Adrienn udvardia@dm.sziszszi.hu angol nyelv
Urbán Éva urbane@sziszszi.hu magyar nyelv
Vámos-Poljak Zsolt poljakzs@dm.sziszszi.hu biológia, kémia
Vargáné Szőke Márta igazgato@dm.sziszszi.hu matematika, fizika, informatika
Varjasiné Balla Edit vedit@dm.sziszszi.hu matematika, fizika
Veress Anikó averess@dm.sziszszi.hu könyvtár
Vetró Zoltán vetro@dm.sziszszi.hu gépész műszaki tárgyak
Vida Gellért vida@dm.sziszszi.hu villamos műszaki tárgyak
Viszmeg József jviszmeg@dm.sziszszi.hu történelem, földrajz
Zsótér Mihály zsoterm@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató