Tantestület

Név e-mail cím Szaktárgyak
Ábrahám Károly abrahamk@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Arany Erika aranye@derimiksa.hu informatika
Balázs Milán József bmilan@derimiksa.hu gépész szakoktató
Bálintné Gál Renáta galr@derimiksa.hu német nyelv
Bányai Ildikó banyaiildiko@derimiksa.hu magyar nyelv és irodalom, történelem, médiaismeret
Berczik Andrea berczik.andrea@derimiksa.hu informatika
Berecz Richárd bereczrichard@derimiksa.hu gépész szakoktató
Bernát Péter Koppány bernatp@derimiksa.hu testnevelés
Bicskei Róbert bicskeir@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Bíró Dániel Gábor biro.daniel@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Blatt Attila blatt.attila@derimiksa.hu informatika
Blatt-Bogdány Csilla Petra csilla.bogdany@derimiksa.hu földrajz, projektirányítás
Bullás Sándor bullas@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Cs. Szabó Erika csszaboe@derimiksa.hu angol, gazdasági ismeretek
Csiszár Zoltán csiszar.zoltan@derimiksa.hu műszaki tárgyak
Csizmár István csizmari@dm.sziszszi.hu gépész szakoktató
Dandé Zsuzsanna dande@derimiksa.hu angol, magyar nyelv és irodalom
Dékány Péter dekanypeter@derimiksa.hu gépész szakoktató
Dobó Anita doboanita@derimiksa.hu angol nyelv, magyar nyelv és irodalom,
Dobó Lajos dobo.lajos@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
 Dr. Izbékiné Gyenis  Ildikó ildiko.gyenis@derimiksa.hu  matematika, fizika
Faragó Sándor sfarago@derimiksa.hu műszaki tárgyak
Horváth László lhorvath@derimiksa.hu matematika, fizika
Hőrits László Miklós lhorits@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Hűséné Zsédely Ibolya hzsibolya@derimiksa.hu informatika
Juhász László jls@derimiksa.hu gépész szakoktató
Kálmán László kalmanlaci@derimiksa.hu angol nyelv
Karasz Endre karasz@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Kis Zoltán kiszoltan@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Kiss András kissandras@derimiksa.hu testnevelés
Klajkó Leonóra klajko@derimiksa.hu német
Kószó Róbert koszorobert@derimiksa.hu műszaki tárgyak
Kottner Viktória kottner@derimiksa.hu magyar nyelv és irodalom
Kovács János kovacs.janos@derimiksa.hu testnevelés
Lautner-Deák Krisztina krideak@derimiksa.hu angol, magyar nyelv és irodalom
Lengyel János lengyel.janos@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Madarász András madarasza@derimiksa.hu gépész szakoktató
Mitykó Csaba mitykocs@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Mónok Mária monokm@derimiksa.hu magyar nyelv és irodalom, történelem
Nagy Mihály nagy.mihaly@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Németh Géza nemethg@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Orbán Anita orbani@derimiksa.hu matematika, fizika
Oroszi Hedvig oroszih@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Ország Márton orszaghm@derimiksa.hu testnevelés
Pappné Pap Szilvia pappnepsz@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Pontetné Szemők Erzsébet pszemoke@derimiksa.hu angol, magyar nyelv és irodalom
Raics Róbert raicsr@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Ruszinszki Gábor ruzsinszki.gabor@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Siklósi Zsófia Enikő siklosi@derimiksa.hu matematika, informatika
Szabóné Tésits Anett Ilona sztanett@derimiksa.hu matematika, kémia
Szemenyei Béla szemenyei.bela@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Szoboszlai-Boros Adrienn boros@derimiksa.hu matematika, informatika, marketing ismeretek, projektirányítása
Szőkéné Halmágyi Andrea handrea@derimiksa.hu matematika, kémia, informatika
Takács Éva takacs.eva@sziszszi.hu Rajz és vizuális kultúra
Tanács Szabolcs sztanacs@derimiksa.hu gépész szakoktató
Tóth Szilvia Zita tzita@derimiksa.hu informatika
Dr. Tolnainé Kern Gabriella kern.gabriella@derimiksa.hu matematika, fizika
Török-Palágyi Krisztina palagyi.krisztina@derimiksa.hu angol nyelv
Turzoi Iolanda turzoii@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Udvardi Adrienn udvardia@derimiksa.hu angol nyelv
Urbán Éva urbane@sziszszi.hu magyar nyelv
Vámos-Poljak Zsolt vamospoljakzsolt@derimiksa.hu biológia, kémia
Vargáné Szőke Márta igazgato@derimiksa.hu matematika, fizika, informatika
Varjasiné Balla Edit vedit105@derimiksa.hu matematika, fizika
Veress Anikó averess@derimiksa.hu könyvtár
Vetró Zoltán vetro@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Vida Gellért vida@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Viszmeg József jviszmeg@derimiksa.hu történelem, földrajz
Zsótér Mihály zsoterm@derimiksa.hu gépész szakoktató