Tantestület

Név e-mail cím Szaktárgyak
Ábrahám Károly abrahamk@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Arany Erika aranye@derimiksa.hu informatika
Bálintné Gál Renáta galr@derimiksa.hu német nyelv
Bányai Ildikó Mária banyaiildiko@derimiksa.hu magyar nyelv és irodalom, történelem
Berecz Zoltán Árpád berecz.zoltan@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Berczik Andrea berczik.andrea@derimiksa.hu informatika
Bernát Péter bernatp@derimiksa.hu testnevelés
Beszédes Péter Koppány beszedesk@derimiksa.hu CNC szakoktató
Bicskei Róbert bicskeir@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Blatt Attila blatt.attila@derimiksa.hu programozás
Blatt-Bogdány Csilla Petra csilla.bogdany@derimiksa.hu pénzügyi és vállalkozási ismeretek
Bódiné Gárdián Tünde bodine.tunde@derimiksa.hu elsősegélynyújtás
Bukszár László bukszar.laszlo@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Bullás Sándor bullas@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Cs. Szabó Erika csszaboe@derimiksa.hu angol, gazdasági ismeretek
Csiszár Zoltán csiszar.zoltan@derimiksa.hu műszaki tárgyak
Csizmár István csizmari@derimiksa.hu gépész szakoktató
Czibere Csilla fejlesztő órák
Czifra Dóra czidoeger@gmail.com biológia
Dandé Zsuzsanna dande@derimiksa.hu angol, magyar nyelv és irodalom
Dékány Péter dekanypeter@derimiksa.hu gépész szakoktató
Dobó Anita doboanita@derimiksa.hu angol nyelv, magyar nyelv és irodalom,
Dobó Lajos dobo.lajos@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
 Dr. Izbékiné Gyenis  Ildikó ildiko.gyenis@derimiksa.hu  matematika, fizika
Egri Gábor Zoltán egri.gabor@derimiksa.hu műszaki tárgyak
Faragó Sándor sfarago@derimiksa.hu műszaki tárgyak
Ferencz János ferencz.janos@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Filep László filepl@derimiksa.hu CNC szakoktató
Gál Csaba csabgal@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Gergely Margit munkaszervezési ismeretek
Gergelyné Bodó Mária gergelynebm@derimiksa.hu magyar nyelv és irodalom, történelem
Golhovics György golhovics.gyorgy@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Gyekiczki Balázs gybalazs@derimiksa.hu programozás
Halmágyi Andrea handrea@derimiksa.hu matematika, kémia, informatika
Horváth László lhorvath@derimiksa.hu matematika, fizika
Hőrits László Miklós lhorits@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Hűséné Zsédely Ibolya hzsibolya@derimiksa.hu informatika
Juhász László jls@derimiksa.hu gépész szakoktató
Juhász Tibor juhaszt@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Kálmán László kalmanlaci@derimiksa.hu angol nyelv
Karasz Endre karasz@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Kis Zoltán kiszoltan@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Kiss András kissandras@derimiksa.hu testnevelés
Klajkó Leonóra klajko@derimiksa.hu német
Kószó Róbert koszorobert@derimiksa.hu műszaki tárgyak
Kottner Viktória kottner@derimiksa.hu magyar nyelv és irodalom
Kovács János kovacs.janos@derimiksa.hu testnevelés
Lautner-Deák Krisztina krideak@derimiksa.hu angol, magyar nyelv és irodalom
Lengyel János lengyel.janos@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Madarász András János madarasza@derimiksa.hu gépész szakoktató
Mitykó Csaba László mitykocs@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Nagy Mihály nagy.mihaly@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Orbán Anita orbani@derimiksa.hu matematika, fizika
Oroszi Hedvig oroszih@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Ország Márton orszaghm@derimiksa.hu testnevelés
Raics Róbert raicsr@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Siklósi Zsófia Enikő siklosi@derimiksa.hu matematika, informatika
Simon Ferenc simonf@derimiksa.hu műszaki tárgyak
Szabó Éva szaboeva@derimiksa.hu
Szabóné Tésits Anett Ilona sztanett@derimiksa.hu matematika, kémia
Szekeres Zsolt szekeres.zsolt@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Szemenyei Béla András szemenyei.bela@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Szoboszlai-Boros Adrienn boros@derimiksa.hu matematika, informatika, marketing ismeretek, projektirányítása
Szöllősi Huba szhuba1@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Tanács Szabolcs sztanacs@derimiksa.hu gépész szakoktató
Tompai Imre munkavédelem
Tóth László gépész műszaki tárgyak
Tóth Szilvia Zita tzita@derimiksa.hu informatika
Dr. Tolnainé Kern Gabriella kern.gabriella@derimiksa.hu matematika, fizika
Török-Palágyi Krisztina palagyi.krisztina@derimiksa.hu angol nyelv
Turzoi Iolanda turzoii@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Udvardi Adrienn udvardia@derimiksa.hu angol nyelv
Urbán Éva urban.eva@derimiksa.hu magyar nyelv
Vargáné Szőke Márta igazgato@derimiksa.hu matematika, fizika, informatika
Varga Tamás programozás
Varjasiné Balla Edit vedit105@derimiksa.hu matematika, fizika
Varnyú Ferenc varnyuf@derimiksa.hu gépész műszaki tárgyak
Veress Anikó averess@derimiksa.hu könyvtár
Vida Gellért vida@derimiksa.hu villamos műszaki tárgyak
Vincze Zsuzsanna vinczezs@derimiksa.hu matematika
Viszmeg József jviszmeg@derimiksa.hu történelem, földrajz
Zsótér Mihály zsoterm@derimiksa.hu gépész szakoktató