Versenyeredmények – 2017/2018. tanév

Tanulóink eredményeiről szóló tudósítások megtalálhatóak az alábbi címen:

 

http://derimiksa.hu/category/rolunk-irtak/

 

 

Diák neve Elért eredmény Felkészítő tanár
Kis László Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Automatikai technikus 1. hely Lengyel János, Szemenyei Béla
Csikós András Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Automatikai technikus 3. hely Vida Gellért, Szemenyei Béla
Farkas Benjámin Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Mechatronikai technikus 3. hely Beretka József (SZKT, külsős)
Csikós András Csernyánszky Imre Országos Pneumatika Verseny egyéni 3.hely Madarász András, Szemenyei Béla
Csikós András Csernyánszky Imre Országos Pneumatika Verseny összetett 3.hely Madarász András, Szemenyei Béla
Juhász Dénes Csernyánszky Imre Országos Pneumatika Verseny összetett 3.hely Madarász András, Szemenyei Béla
Csikós András Csernyánszky Imre Országos Pneumatika Verseny csapat 2.hely Madarász András, Szemenyei Béla
Juhász Dénes Csernyánszky Imre Országos Pneumatika Verseny csapat 2.hely Madarász András, Szemenyei Béla
Mohos Bálint Ágazati és Ágazaton kívüli tárgyak érettségi versenye, Informatika, országos 22. hely Gyekiczki Balázs, Karasz Endre
Zsibók Márk,Juhász Norbert, Matkó Kende SZTE Szegedi Innovatív Informatika Verseny, Műszaki informatika, országos 2. hely Hűséné Zsédely Ibolya, Gyekiczki Balázs
Mosolygó Balázs József OKTV Matematika országos döntőbe jutott, 47. hely Orbán Anita
Schröffel Bertalan Kenguru Matematika verseny, 9. évfolyam, Megyei 2. hely Vargáné Szőke Márta
Czombos Kevin Kenguru Matematika verseny, 9. évfolyam, Megyei 4. hely Halmágyi Andrea
Németh Zoltán Kenguru Matematika verseny, 9. évfolyam, Megyei 7. hely Vargáné Szőke Márta
Kuspi Levente Kenguru Matematika verseny, 10. évfolyam, Megyei 6. hely Dr. Tolnainé Kern Gabriella
Nagy Zsolt Kenguru Matematika verseny, 10. évfolyam, Megyei 10. hely Szabóné Tésits Anett
Somogyi Botond Domonkos Kenguru Matematika verseny, 11. évfolyam, Megyei 1. hely Dr.Izbékiné Gyenis Ildikó
Zudor Bence Kenguru Matematika verseny, 11. évfolyam, Megyei 3. hely Dr.Izbékiné Gyenis Ildikó
Illés Attila Kenguru Matematika verseny, 11. évfolyam, Megyei 9 hely Dr.Izbékiné Gyenis Ildikó
Bartók Benjámin Kenguru Matematika verseny, 11. évfolyam, Megyei 10. hely Dr.Izbékiné Gyenis Ildikó
Guth Tamás Kenguru Matematika verseny, 12. évfolyam, Megyei 5. hely Szabóné Tésits Anett
Rozs Ádám Kenguru Matematika verseny, 12. évfolyam, Megyei 7. hely Szabóné Tésits Anett
Engi Dániel Kenguru Matematika verseny, 12. évfolyam, Megyei 9. hely Szabóné Tésits Anett
Flórián Zalán Péchy Blanka szavalóverseny 2. hely Gergelyné Bodó Mária
Kiss Dávid Szavas Gábor Nyelvművelő Verseny (Ada), Széchenyi különdíj Gergelyné Bodó Mária
Tóth Bence Kötélugrás Formációs diákverseny, szabadon választott, összetett, 1. hely VISEM Egyesület  – Martyin Lászlóné
Volford Dániel Diákolimpia, kötélugrás, szabadon választott gyakorlat 2. hely VISEM Egyesület  – Martyin Lászlóné
Csák Marcell Diákolimpia, kötélugrás, szabadon választott gyakorlat 1. hely VISEM Egyesület  – Martyin Lászlóné
Kalla Lajos Diákolimpia, Asztalitenisz megyei 1. hely, országos 13. hely Kovács János
Majer Attila Diákolimpia, Asztalitenisz városi 2. hely Kovács János